آرش صادقی

درباره من

تصویر

نمودار زمان روزانه

خواب

کار

صبحانه ، نهار و شام

مطالعه و یادگیری

تفریح و سرگرمی

ورزش

چت با دوستان

  • سن ۲۸
  • محل سکونت سنندج
  • آدرس خیابان نمکی ، روبروی پارک جهاد
  • ایمیل prooshe@gmail.com
  • تلفن ۰۹۱۸۱۷۳۸۲۵۵
  • اینستاگرام @prooshe
  • نوع همکاری پروژه محور

مختصری درباره خودم

آرش صادقی (به انگلیسی: arash sadeghi)  هستم (متولد ۳۰ ام آذر ماه سال ۱۳۷۱ در سنندج)
همه چیز از یک کامپیوتر خانگی شروع شد...

سال دوم دبیرستان بودم و یک کامپیوتر خریدم (حتی بلد نبودم خاموشش کنم ، از برق می کشیدم) بعد از چند روز ور رفتن با کامپیوتر یکسری کارهای ابتدایی ویندوز مانند تغییر عکس زمینه را یادگرفتم . یک اینترنت dail up وصل کردم و وارد اینترنت شدم با اون سرعت به یاد ماندنی.... کم کم به اینترنت علاقه مند شدم برخلاف رشته تحصیلی خودم که برق بود به کامپیوتر بیشتر علاقه مند شدم.

در دوران تحصیل دانشگاه شروع کردم به وبلاگ نویسی ، سپس با وردپرس آشنا شدم . توی دوران تحصیل شروع کردم طراحی سایت برای چندین شرکت و از این راه پولی در می آوردم .رفته رفته بیشتر عاشق کسب و کار های الکترونیکی شدم و ایده های زیادی تو سرم داشتم ، تا اینکه بعد از گرفتن مدرک مهندسی برق با یکی از صمیمی ترین دوستانم (پیام کرمی) در سال ۹۴ اولین فروشگاه اینترنتی را در سنندج با عنوان dikord.com راه اندازی کردیم . که پس از ۶ ماه پروژه شکست خورد .

بعد از آن دوباره شروع کردم به مطالعه و یادگیری با بهره گیری از تجربیات گذشته ...

در سال ۹۷ اقدام به راه اندازی سایت نوبت دهی پزشکان نمودم و خوشبختانه این سایت (benobe.ir) موفق شد و اون رو ارتقا دادم در حال حاضر سایت به نوبه تحت عنوان سامانه نوبت دهی به نوبه در سطح کشور فعالیت دارد و در حال رشد است.

در سال ۹۷ وارد شرکت تراز کرد غرب شدم و با عنوان شغلی مدیر فناوری اطلاعات و نرم افزار شروع به کار کردم در همین زمان وبسایت شرکت گروه فنی مهنسی اورامان (oramn.ir) را راه اندازی کردم و این سایت اکنون در حال رشد است.

پس از آن با دو نفر از همکلاسی های دوره دانشگاه که هر کدام دارای تخصص خاصی بودند اقدام به راه اندازی سایت آموزش آنلاین کردیم و اکنون این سایت با عنوان فراهوش (farahosh.com) در حال فعالیت می باشد.

اکنون در زمان فعلی در حال تحصیل در رشته مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک هستم...


پروژه های در حال انجام